ترنج جاوید پارس

کاسپیران خاویار

کاسپیران خاویار نام تجاری شرکت حقوقی با مسئولیت محدود بنام ترنج جاوید پارس میباشد .

فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ شروع نموده و در ادامه در سال ۱۳۹۶ با افتتاح اولین مزرعه پرورش ماهیان خاویاری خود در استان گیلان عملا به عرصه تولید ماهیان خاویاری وارد گردید. این فعالیت در سال ۱۳۹۷ با شروع تولید خاویار مرغوب ایران و صادرات این محصول ادامه پیدا کرده و در حال حاضر صادرات به اتحادیه اروپا، کانادا، انگلیس، آمریکای لاتین، کشورهای جنوب شرق آسیا، حوزه خلیج فارس و ... را با کلیه مجوزهای مربوطه (مجوز سایتس، گواهی سلامت دامپزشکی و ...) در کارنامه خود دارد و از سال ۱۴۰۰ زنجیره تامین خود را با شروع تکثیر ماهیان خاویاری کاملتر نموده است.

با نام تجاری کاسپیران خاویار از سال ۱۳۹۸ اقدام به تولید و صادرات سایر محصولات دریایی همچون گوشت ماهیان خاویاری، اوزون برون دودی، گوشت ماهی قزل آلا و تخم ماهی قزل آلا نمود و زنجیره توزیع داخلی و نمایندگی های استانی این محصولات را تقویت نموده است.
همچنین در حال حاضر نمایندگی انحصاری محصولاتی همچون سیگار برگ کوبایی و بعضی نوشیدنی های معروف را در جنوب شرق آسیا، سنگاپور، مالزی و تایلند و واردات قارچ ترافل و روغن های آن را به این کشورها و اتحادیه اروپا برعهده دارد.

پرداخت آنلاین
ارسال رایگان
خرید مطمعن
ضمانت محصول
برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید

بایگانی‌ها